Gratulacje dla Pani Magdaleny Podbielskiej za uzyskanie stopnia doktora !!!12.03.2020 12:05

Gratulacje dla Pani Magdaleny Podbielskiej !!!

Dnia 4 marca 2020 roku Rada Naukowa Instytutu Nauk Biologicznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora, mgr inż. Magdalenie Podbielskiej w Dziedzinie Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, dyscyplinie Nauki Biologiczne.

Temat rozprawy: Wpływ komercyjnego preparatu biologicznego na degradację wybranych fungicydów.

Magdalena Podbielska jest absolwentką kierunku Technologia Chemiczna Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej. Od 2016 roku jest zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze Biotechnologii Instytutu Biologii i Biotechnologii. Jest współautorką 12 publikacji naukowych o łącznym IF=27,961, oraz 27 prac w recenzowanych czasopismach. Jest także współautorem 43 doniesień konferencyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. W jej dorobku naukowym są również 3 artykuły popularno-naukowe i 1 rozdział w monografii. Sumaryczna liczba punktów wg punktacji MNiSW wynosi 706, a indeks Hirscha 4. Dodatkowo uczestniczyła w realizacji projektów badawczych finansowanych z NCBiR, PCI oraz UR.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!