Szkolenia z języka angielskiego specjalistycznego16.12.2019 14:28

UWAGA!

Szkolenia z języka angielskiego specjalistycznego z modułem distance learning w ramach projektu Kompleksowy program rozwoju Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wsparcie jest realizowane w ramach projektu „Kompleksowy program rozwoju Uniwersytetu Rzeszowskiego” i obejmuje szkolenie z języka angielskiego specjalistycznego z modułem distance learning wraz z egzaminem zakończonym certyfikacją TOEIC lub równoważnym.

Termin składania dokumentów: od 13.12.2019 r. do 19.12.2019 r. w godzinach 9:00-13:00

Miejsce składania dokumentów: pok. 4, budynek A1, ul. Rejtana 16C.

Dokumenty do pobrania: