Ogłoszenie Wyborcze03.12.2019 10:10

NR3/RNK-III                                                                  Rzeszów, 03.12.2019 r.

KOLEGIALNA KOMISJA WYBORCZA
KOLEGIUM NAUK PRZYRODNICZYCH

OGŁOSZENIE WYBORCZE

W związku z Uchwałą Nr 12/2019 Komisji Wyborczej Uniwersytetu Rzeszowskiego z dnia 28 listopada 2019 r. Kolegialna Komisja Wyborcza Kolegium Nauk Przyrodniczych zwołuje:

zebranie wszystkich nauczycieli akademickich zatrudnionych w UR, jako podstawowym miejscu pracy, którzy w oświadczeniu o zaliczaniu do dyscypliny NAUK BIOLOGICZNYCH wskazali co najmniej 50% i reprezentują tę dyscyplinę.

w dniu 11 grudnia 2019 r. (środa), o godz.1000, w sali 42, B1, bud. A0, ul. Pigonia 1

w celu dokonania wyborów uzupełniających przedstawiciela do Rady Naukowej Kolegium.
*
Bierne prawo wyborcze przysługuje profesorom i doktorom habilitowanym zatrudnionym w UR, jako podstawowym miejscu pracy w grupie pracowników badawczych lub badawczo-dydaktycznych, którzy nie ukończą 67 roku życia w dniu wyborów i wskazali w oświadczeniu o zaliczaniu do danej dyscypliny co najmniej 50% (w przypadku podziału 50% / 50% to prawo przysługuje tylko w jednej z dyscyplin) oraz spełnia pozostałe wymogi określone w §41 Statutu Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Uprzejmie prosimy o niezawodne przybycie

.
Kolegialnej Komisji Wyborczej