Wykład Prof Mariusza Nowackiego z University of Bern pt. RNA-mediated genome rearrangement in Paramecium11.02.2019 08:52

Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego

serdecznie zaprasza studentów oraz pracowników naukowych

na wykład

Prof. dr hab. Mariusza Nowackiego z Institute of Cell Biology, University of Bern, Switzerland

pt. RNA-mediated genome rearrangement in Paramecium

Wykład odbędzie się 19 lutego 2019 r. (wtorek)

o godzinie: 9:45 w sali nr 212 B3

Więcej informacji o badaniach oraz publikacjach zespołu Prof. Nowackiego pod adresem http://www.izb.unibe.ch/research/prof_dr_mariusz_nowacki/index_eng.html