Staże szansą na zatrudnienie07.01.2019 10:27

W związku z projektem dydaktycznym realizowanym przez Wydział Biotechnologii, „Staże szansą na zatrudnienie” w ramach działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym POWER (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju) ogłasza się nabór na płatne, 3 miesięczne wysokojakościowe staże dla studentów III roku I stopnia kierunku Biotechnologia.

Termin składania dokumentów:

od 14.01.2019 r. do 18.01.2019 r.

Miejsce składania dokumentów:

pok. 308,

budynek A0/B3,

ul. Pigonia 1,

e-mail: powerstaz@ur.edu.pl

Celem realizowanego projektu jest ugruntowanie kompetencji studenta kierunku Biotechnologia w oparciu o interakcje na poziomie uczelnia-podmiot gospodarczy. Dzięki realizacji staży, których profil jest zbieżny z efektami kształcenia dla kierunku Biotechnologia student praktycznie wykorzysta efekty kształcenia, pozna rynek biotechnologiczny, zaznajomi się wytycznymi stawianymi potencjalnemu pracownikowi przez pracodawców.

Pliki do pobrania: