Uroczyste wręczenie Dyplomu Uznania Dziekana Wydziału Pani inż. Ewie Kwaśniewicz podczas Rady Wydziału20.04.2018 14:45

Na posiedzeniu Rady Wydziału Biotechnologii Pani inż. Ewie Kwaśniewicz studentce I roku studiów magisterskich kierunku Biotechnologia został uroczyście wręczony Dyplom Uznania Dziekana Wydziału za osiągnięcia naukowe oraz wysoką średnią ocen w trakcie studiów inżynierskich.

Pani inż. Kwaśniewicz jest dwukrotną stypendystką MNISW, stypendystką Lund University oraz współautorką pięciu publikacji JCR o łącznym współczynniku oddziaływania (IF) powyżej 20.

Swoje badania w ramach pracy inżynierskiej realizowała pod kierunkiem dr hab. Anny Lewińskiej, prof. UR, obecnie realizuje badania pod kierunkiem Pani Profesor Anny Blom z Department Of Laboratory Medicine (Lund University).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!