Zajęcia z profesorem Fickersem18.04.2018 15:11

Studenci kierunku Biotechnologia mają okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez profesora Patricka Fickersa. Pan profesor jest naukowcem o uznanym autorytecie w dziedzinie biotechnologii oraz inżynierii bioprocesowej. Kieruje laboratorium w Agro-Biotech Gembloux University of Liege w Belgii, wyposażonym w wiele specjalistycznych bioreaktorów. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje studentom w trakcie zajęć dydaktycznych w ramach seminariów i pracowni dyplomowych.
Profesor Fickers prowadzi również wykłady z przedmiotu Inżynieria bioprocesowa, który jest jednym z kluczowych w trakcie kształcenia przyszłych inżynierów biotechnologii.