Wprowadzanie nowych kosmetyków na rynek: opracowanie, badania i wymagania prawne26.01.2018 08:26

W dniu 18 stycznia 2018 r., dzięki uprzejmości Dyrektora Przyrodniczo-Medycznego Centrum Badań Innowacyjnych dra hab. n. med. Jacka Tabarkiewicza, prof. UR.

studenci Wydziału Biotechnologii wzięli udział w warsztatach organizowanych przez firmę Sanofi na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Tematem wykładu było „Wprowadzanie nowych kosmetyków na rynek: opracowanie, badania i wymagania prawne”.

Warsztat prowadzony były przez dr Annę Górka – R&D Dermocosmetics Manager.

Ponadto spotkanie było również okazją, aby dowiedzieć się o Programie Praktyk w firmie od Kierownik Działu Personalnego, Sanofi-Aventis - Sławomira Łagowskiego.