Projekt „Staże szansą na zatrudnienie” - spotkanie informacyjne dla studentów23.01.2018 12:14

Informujemy, że w dniu 26.01.2018 r., w sali 81, skrzydło B1, bud A0 na ulicy Pigonia 1

o godzinie 8:30

odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczącej I tury projektu Uniwersytetu Rzeszowskiego „Staże szansą na zatrudnienie” w ramach działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym POWR.03.01.00-00-S211/17.

W I turze (nabór – luty 2018 - studenci 2 roku, studiów II stopnia) przewidziano 5 miejsc  stażowych  dla studentów kierunku Biotechnologia mających za zadanie ułatwić im zdobycie praktycznego doświadczenia i wejście na rynek pracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby uzyskać informacje na temat projektu.

Więcej o projekcie na stronie http://www.ur.edu.pl/uniwersytet/fundusze-strukturalne/power-staz/opis-projektu