Szlachetna Paczka19.12.2017 10:09

W tym roku ponownie uczestniczyliśmy razem z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kolbuszowej w zbieraniu żywności i innych niezbędnych do życia rzeczy dla rodziny zgłoszonej do akcji Szlachetnej Paczki. Po pożarze kobieta z dwójką dzieci straciła męża i cały majątek.

W miarę naszych możliwości pozbieraliśmy podarunki, które zapełniły kilka imponujących paczek.

Bardzo dziękujemy w tym miejscu Koleżankom i Kolegom oraz Studentom za okazane serce i hojność  :)

Pliki do pobrania:
Szlachetna_paczka.pdf (495,74 KB)