Cztery stypendia MNISW za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018 przyznane studentom kierunku Biotechnologia14.12.2017 13:56

Niezwykle miło jest nam poinformować , że tegorocznymi stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018 zostały cztery studentki kierunku biotechnologia p. Oliwia Koszła, p. Ewa Kwaśniewicz, p. Joanna Rzeszutko, p. Izabela Woś.

Łączna liczba przyznanych stypendiów studentom kierunku biotechnologia na wszystkich uczelniach wynosiła 26, tym samym 15,4% stypendiów zostało przyznanych studentom naszego kierunku.

O naszych stypendystkach opublikowała materiał TVP Rzeszów w Aktualnościach z dnia 21.12.2017. Wystarczy kliknąć i oglądać od 18 do 21 minuty ;)